pon. Lip 22nd, 2019

SPOTKANIE OPŁATKOWE OSP KOŹMIN WLKP. 2018

Dnia 22.12.2018r. o godzinie 18:30 w sobotni wieczór członkowie jednostki OSP KOŹMIN WLKP. Spotkali się na Spotkaniu Opłatkowym.

Spotkanie odbyło się w Restauracji ,,Wieża,, w Koźminie Wielkopolskim.

Spotkanie rozpoczął i przywitał zaproszonych gości Prezes dh Piotr Marszałek. Wśród przybyłych, znaleźli się:

*Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski – Maciej Bratborski

*Przewodniczący Rady Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim – Justyn Zaradniak

*Skarbnik Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. – Andrzej Serek

*Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krotoszynie – dh Jacek Wybierała

*Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Koźminie Wlkp. – dh Zenobiusz Bałoniak

*Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski – dh Wiesław Głuszek

*Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania ,,Wielkopolska z wyobraźnią’’ – Sławomir Szyszka

*Kustosz Muzeum Koźmińskiego – dr Michał Pietrowski

*Komendant Hufca ZHP Koźmin Wlkp. – phm. Artur Minta

Po złożeniu życzeń przez Prezesa dh Piotra Marszałka, życzenia złożył Pan Burmistrz który  życzył strażakom pomyślności w życiu osobistym oraz tyle samo wyjazdów i powrotów, nastepnie Artur Minta przekazał na ręce prezesa OSP KOŹMIN WLKP. Betlejemskie Światło Pokoju, które oświecało Nasz stół wigilijny.

Dr Michał Pietrowski przekazał specjalne podziękowanie dla dh Andrzeja Kurkowiaka za przekazane przez niego medale strażackie na rzecz Koźmińskiego Muzeum. Dodatkowo podziękował strażakom za ich pracę na rzecz muzeum.

Głos zabrał również Sławomir Szyszka – Prezes LGD ,,Wielkopolska z wyobraźnią’’ który złożył Nam życzenia oraz podziękował za współpracę przy realizowanym przez Nas projekcie granowym.

Po części oficjalnej przyszła kolej na wspólne śpiewanie kolęd oraz wspólną wieczerzę wigilijną.

tekst i zdjęcia autorstwa: dh Szymon Sikora