nie. Sie 9th, 2020

WIZYTA ZUCHÓW W OSP KOŹMIN WLKP.

W sobotę 24 listopada 2018r. naszą remizę odwiedzili uczestnicy rajdu ”ZUSZEK 2018” organizowanego przez Koźmiński Hufiec ZHP.

Dzieci które miały możliwość odwiedzić Naszą remizę witał dh Mariusz Błaszczyk – V-ce Prezes i Naczelnik OSP KOŹMIN WLKP.

Uczestnicy rajdu w towarzystwie dh Michaliny Frąckowiak, dh Mariusza Błaszczyka, dh Wojciecha Naglaka, dh Andrzeja Dąbrowskiego i dh Szymona Sikora mogły zobaczyć wozy strażackie, a także sprzęt używany przy akcjach gaśniczych i ratowniczych.

Wszyscy wysłuchali ciekawostek dotyczących pracy strażaka.

Dziękujemy za chęć wizyty oraz aktywność dzieci podczas wizyty w Naszej remizie. Mamy nadzieję, że dziś została zaszczepiona maleńka iskierka pasji do straży pożarnej i w przyszłości dzieci zostaną strażakami jak Nasi druhowie.

 

Tekst i zdjęcia: dh Szymon Sikora