nie. Sie 9th, 2020

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

Dnia 17 listopada 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcinca odbył się Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wpisowe z tego turnieju przeznaczone zostało na akcję organizowaną przez Nas ,,Strażackie Pogotowie św. Mikołaja”.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na 2 grupy, czas trwania meczu to 10minut.

W rywalizacji udział wzięła również reprezentacja Naszej jednostki, która odpadła z rywalizacji w 1/4 finału.

Zwycięzcą turniej została drużyna HENMAR, która pokonała w finale PROMET 3-1, natomiast 3 miejsce zajęło BARTESTKO, najlepszym zawodnikiem turnieju został Miłosz Kowalski z HENMAU, natomiast najlepszym bramkarzem Kacper Nowak z PROMETU.

Serdecznie Gratulujemy!!!

 

Tekst i zdjęcia: dh Mariusz Błaszczyk